RSS
środa, 08 lipca 2009
Torebka Prawie Pani Prawnik

Fashionlover to zakochana i zapracowana Prawie Pani Prawnik, pod adresem kingaaaa.pinger.pl prowadzi bloga o modzie, na którym znajdziecie wiele stylizacji jej autorstwa.

Ulubiona torebka Fashionlover z pewnością nie należy do tych z kategorii “otchłań bez dna” ale i tak jest sporych rozmiarów. Na pewno zmieściłaby dużo więcej, niż to co pokazane na zdjęciu. Fashionlover nie opisała zawartości, więc tytuł książki i różowa zawartość buteleczki długo będą mnie jeszcze intrygować.

Przyznam, że zdumiewający jest porządek tej torby - zero szpargałów i pierdół, które w olbrzymiej ilości powinny wypełniać czarną czeluść tej wielkiej torby. Czyżby tak właśnie miały wszystkie panie prawnik?

 

18:55, granatowekorale
Link Dodaj komentarz »
sobota, 04 lipca 2009
Królowa Jest Tylko Jedna..

..występuje pod nickiem Mekinking i ma aż 58 torebek! Ciężko będzie ją zdetronizować:) Szczególnie, że ciągle pojawiają się nowe. Zamiłowanie do torebek to w rodzinie Mekinking prawdziwa tradycja, bo kolekcjonowały je już babcia i prababcia.
Małe i duże, klasyczne i oryginalne, kupowane pod wpływem emocji i upolowane na przecenach. Najmłodsza w kolekcji to przepiękna torebka z motylem, kupiona w Top Secret, zaledwie kilkanaście godzin temu...:) Chociaż, jak przyznaje sama właścicielka, największą frajdę sprawiają jej zakupy w internetowych secondhandach, gdzie można znaleźć torebki z duszą.A co w środku?
Jeśli tylko gabaryty na to pozwolą, to wszystko:) „(..) a jak zmieniam torebkę to po prostu przesypuję ;)”- napisała beztrosko.

1.portfel
2.klucze
3.dokumenty
4.komórka i słuchawki których nie używam ale noszę
5.antyperspirant i/lub perfum
6.książka aktualnie harlan coben, ale to się czesto zmienia
7.różne szkolne szpargały, aktualnie lista lektur ze zdanego już egzaminu, koniecznie pióro, jakiś długopis, ołówek, zakreślacz, cukier, inne słodycze, tzw. drobnica
8.podręczna kosmetyczka, krem do rąk, pomadki, błyszczyki
9.kartka z multikina z ukochanym johnnym deppem
10.skarpetki
11.chusteczki i orbitki
12.lusterko i tabletki
13.parasol
14.rachunki i drobne

 

Mekinking prowadzi bloga, w którym pisze między innymi o modzie. Poza tym projektuje biżuterię, którą można kupić przez sieć. Oto linki, pod którymi znajdziecie Mekinking:

http://mekinking.blogspot.com
http://modna.pl/projektant/Mekinking
http://www.flickr.com/photos/mekinking

 

00:05, granatowekorale
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 czerwca 2009
Powitanie

Mam nadzieję, że blog zapełni się zdjęciami Waszych torebek, a Wy zechcecie opowiedzieć o tym, co nosicie ze sobą i dlaczego tak dużo:) Która torebka jest dla Was najważniejsza - ta codzienna czy może wieczorowa pięknotka wyszukana na pchlim targu? A może ta odziedziczona po mamie lub babci? ..albo ta, którą uszyła dla Was przyjaciółka? ...? Zapraszam!

15:49, granatowekorale
Link Komentarze (1) »
1 , 2