Blog > Komentarze do wpisu
Torba Matrioszka

Anio - autorka bloga ANIOMATRONIKA poświęciła swój najnowszy wpis właśnie swojej nowej torbie:

"Od początku wiedziałam, że z Bornholmu jako pamiątkę chcę przywieźć torbę. Myślałam o czymś typowo ekologicznym (uwielbiam eko- torby). Jednak nic spełniającego kryterium co by mi się spodobało nie znalazłam. Za to znalazłam mnóstwo wspaniałych sklepów designersko-vintage nazwijmy je. Niestety nie spełniały one kryterium ceny odpowiadającej turystce (rowerowej!) w drogiej Danii. Aż znalazłam tę. Nie jest ani płócienna, ani nie ma nic wspólnego z Bornholmem. I wróciłam do domu właśnie z nią :)

Noszę w niej całe mnóstwo rzeczy. Zawsze poza standardowymi komórką i portfelem musi być w niej notes i długopis, okulary przeciwsłoneczne, mieści się kurtka gdy pogoda się zmieni, aparat, książki, zakupy lumpeksowe, spożywcze i wszystkie inne... Jednak mimo raczej zakupowego przeznaczenia nie noszę jej tylko na zakupy. Za bardzo mi się podoba".

poniedziałek, 03 sierpnia 2009, granatowekorale

Polecane wpisy

  • Z ciucholandu

    Torebka Mardou Fox . "Kupiłam ją w ciucholandzie, nie pamiętam nawet którym i nie wiem nawet za ile. Uwielbiam ją ponieważ... mhm... bo kojarzy mi się z latem.

  • Torebka Surinami

    Surinami jest kolekcjonerką torebek, ma ich około 50! Nam pokazała torebkę otrzymaną od bardzo wyjątkowej, aczkolwiek nie powiedziała dokładnie jakiej, osoby:)

  • Niezbędnik samotnej kobiety, czyli torba z śrubokrętem i nie tylko:)

    Była już torebka Prababci, tym razem mamy torbę Dziadka. Poznajcie Roisin i jej skarb a potem koniecznie zajrzyjcie na ten blog , gdzie można wyhaczyć piękne m

Komentarze
bohomazy
2009/08/03 23:24:23
ach!