Blog > Komentarze do wpisu
A co noszą Elfki?

Jako że jest elfką - software engineerem, w dzień można ją spotkać z torbą do laptopa. Za to wieczorem pokazuje się z pięknymi, malutkimi torebeczkami. Poznajcie Elfkę i jej ulubioną gobelinową torebkę:

 

 

"Noszę ją zazwyczaj do gładkich sukienek. Niewiele się w niej mieści, zaledwie to co konieczne: portfel, telefon, pomadka i plastry na pęcherze. Ubolewam, że mojego różu nie da się już do niej wcisnąć." - pisze Elfka.

Torebka, w komplecie z uroczą portmonetką i lusterkiem z grzebykiem, zostały zakupione w VintageShop. Całość niesamowicie oryginalna. Jeśli pozostałe torebeczki Elfki są równie wyszukane to tylko pozazdrościć!

Jak przystało na informatyczkę, Elfka prowadzi swojego bloga na własnej domenie o nazwie elfka.pl. Polecam ze względu na bardzo wiele ciekawych stylizacji i bardzo wyraźny własny styl. A poza tym jest okazja, aby poznać naprawdę prawdziwego elfa płci żeńskiej:)

poniedziałek, 13 lipca 2009, granatowekorale

Polecane wpisy

  • Z ciucholandu

    Torebka Mardou Fox . "Kupiłam ją w ciucholandzie, nie pamiętam nawet którym i nie wiem nawet za ile. Uwielbiam ją ponieważ... mhm... bo kojarzy mi się z latem.

  • Torebka Surinami

    Surinami jest kolekcjonerką torebek, ma ich około 50! Nam pokazała torebkę otrzymaną od bardzo wyjątkowej, aczkolwiek nie powiedziała dokładnie jakiej, osoby:)

  • Niezbędnik samotnej kobiety, czyli torba z śrubokrętem i nie tylko:)

    Była już torebka Prababci, tym razem mamy torbę Dziadka. Poznajcie Roisin i jej skarb a potem koniecznie zajrzyjcie na ten blog , gdzie można wyhaczyć piękne m